Z I P T E C H

2023-2024 eğitim öğretim yılında hedefimiz, ülkemizin her köşesinden daha kaliteli eğitim alabilmek amacı ile ailelerini, alıştıkları yaşamı geride bırakarak Adana’ya gelen gözbebeğimiz yavrularımızın önce güvenle, sonra konforla kalabilecekleri mekanlar oluşturmak sureti ile gençlerimizi eğitim dönemleri boyunca desteklemek ve onlara kaliteli hizmet sunabilmektir. 

Bizimle öğrenciler mutlu, aileler huzurlu… Tüm enerjimiz ve vizyonumuz ile sizler için varız ve hep daha iyisi için çalışacağız. Aynı zamanda şirketimiz 2004 yılından beri turizm sektöründe de faaliyet göstermektedir. Hizmet etmek bizim işimiz 15 yıldan beri başarı ve güvenle yürüttüğümüz şirketimiz bu kez de Ada Kız Yurdu olarak modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayışı, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve Bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir.

Misyon

Kız yurdumuz, genç kızlara güvenli, destekleyici ve ilham verici bir ortam sunmayı amaçlamaktadır. Misyonumuz, her bir öğrencinin bireysel potansiyelini keşfetmesine, akademik başarıya ulaşmasına ve kişisel gelişimini desteklemesine yardımcı olmaktır. Öğrencilerimize, özgüven, liderlik becerileri ve sorumluluk duygusu gibi önemli değerleri kazandırarak, onları toplumda etkin ve başarılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, kız yurdumuzu, genç kadınların yeteneklerini tam anlamıyla ortaya çıkarabilecekleri, düşüncelerini özgürce ifade edebilecekleri ve hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir yer haline getirmektir. İçinde bulunduğumuz teknolojik çağda, öğrencilerimize bilgi ve becerileriyle donanmış, küresel olarak rekabet edebilen, çeşitlilik ve hoşgörüye saygı duyan bireyler olarak yetişmeleri için gerekli araçları sağlamak amacındayız. Vizyonumuz, kız yurdumuzun sıcak bir aile ortamı sunarak, öğrencilerin kendilerini güvende ve desteklenmiş hissetmelerini sağlamaktır.

YÖNETİM KADROMUZ

Deneyimli Yönetim Kadromuz

Yönetim

Kübra Büyükgöçer 1985 doğumlu 2 çocuk annesidir. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesinden 2009 yılında mezun olmuştur.

Kübra Büyükgöçer
iletisim@adanaadakizyurdu.com

KübraHatice 1988 doğumlu 2 çocuk annesidir. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur.

Hatice Büyükgöçer
iletisim@adanaadakizyurdu.com